Mały kominiarczyk

To już drugi raz jak gościliśmy w Operze Śląskiej w Bytomiu. Dziś braliśmy udział w spektaklu „Mały kominiarczyk. Zróbmy operę!” – projekcie realizowanym przez dzieci i dla dzieci. Zakłada on wystawienie premierowego spektaklu teatralnego pt. „Mały Kominiarczyk” autorstwa Benjamina Brittena, poprzedzonego organizacją profesjonalnych warsztatów teatralnych. Spektakl ten jest interaktywnym widowiskiem, w którym publiczność aktywnie włącza się w akcję, która dzieje się na scenie teatru Dziękujemy Paniom Iwonie Czuryszkiewicz, Marzenie Maćkowiak-Simlot, Sabinie Maślance i Małgosi Witkowskiej za zorganizowanie tak ciekawego wyjścia do opery.

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 w Bytomiu.
Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 w Bytomiu.

 

 

Dodaj komentarz