Wyjazd do kina

W poniedziałek 20 listopada grupa uczniów z naszej szkoły pojechała do IMAX- u w Katowicach, gdzie obejrzała trójwymiarowy film przyrodniczy pt.,, Afrykańska przygoda 3D. Safari na Okawango”. Dzięki oszałamiającemu w swych efeZdjęcie użytkownika Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 w Bytomiu.ktach, trójwymiarowemu filmowi, uczniowie doznali osobistego kontaktu ,,oko w oko” z bardzo różnorodną, wielką zwierzyną – krokodylami, hipopotamami, słoniami, lwami i licznymi gatunkami antylop. Obserwowali również jedno z największych na świecie skupisk ptaków. Po seansie filmowym uczniowie poszli na kręgle, gdzie towarzyszyła im miła atmosfera i dobra zabawa.
Wyjazd zorganizowały Panie: Małgorzata Górecka i Malgorzata Bartosinska. Serdecznie Paniom dziękujemy ???

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: